home icon
Dziewczyn
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier gry Barbie! Jest tu aż 1 różnych gier gry Barbie, na przykład Strzyżenie i modelowanie

Zagraj w najlepsze gry Barbie za darmo na FunnyGames!

Czy zawsze chciałaś spędzić dzień z Barbie? Wybierz się na przejażdżkę jej różowym kabrioletem Corvette lub polećcie na Hawaje prywatnym odrzutowcem Barbie. Jeśli nie masz dosyć ubierania Barbie w jej wiele stylowych strojów, ta strona jest właśnie dla Ciebie! Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat gier Barbie, które dla Ciebie zebraliśmy. Chcesz zagrać w więcej gier Makeover? Koniecznie odwiedź też naszą stronę makeover!

Ślub Barbie

Dołącz do Barbie w dniu jej ślubu i pomóż jej stać się najpiękniejszą panną młodą w historii. W tej grze spotykasz się z Barbie w jej garderobie i możesz pomóc jej zdecydować o szczegółach wyglądu w dniu ślubu. Możesz zmieniać pełen pakiet: od sukni po fryzurę. Możesz nawet nałożyć jej makijaż, aby uzupełnić wygląd! Gdy Barbie będzie gotowa na swój wielki dzień, Ken nie będzie wiedział, co go trafiło! Więcej gier przebieranek można znaleźć na naszej stronie przebieranki.

Salon fryzjerski Barbie

Czy zawsze chciałaś być fryzjerem? Więc nie szukaj dalej! W naszej ofercie gier Barbie mamy również kilka tytułów, w których możesz spróbować swoich sił w strzyżeniu, stylizacji, a nawet farbowaniu włosów Barbie. Poćwicz cięcie, suszenie i kształtowanie blond loków Barbie, aby dopasować je do fryzury modelki. W naszej grze o prawdziwych fryzurach Barbie możesz uwolnić pełny zakres swojego kreatywnego geniuszu i stylizować włosy Barbie w dowolny sposób! Jeśli naprawdę lubisz gry w stylizację włosów, nie zapomnij zapoznać się z naszymi grami fryzjer, aby uzyskać pełny przegląd.

Barbie sprząta dom

Barbie wczoraj miała epicką imprezę i chociaż niektóre z naszych gier pomagają jej wcześniej wszystko zorganizować, teraz utknęła w bałaganie! Czy możesz pomóc jej posprzątać to miejsce? Pomóż Barbie w recyklingu śmieci, zmywaniu naczyń i zmywaniu podłogi! Barbie jest bardzo wdzięczna, że ma Ciebie za przyjaciela. Razem możecie szybko wyszorować jej dom, aby błyszczał czystością w mgnieniu oka!