home icon
Dziewczyn
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Gotowanie! Jest tu aż 54 różnych gier Gry Gotowanie, na przykład Dr Panda Restaurant & Pieczenie pizzy

Naucz się gotować grając w najlepsze gry gotowanie online

Naucz się nowych, niesamowitych przepisów grając w nasze bezpłatne gry kuchenne online. Baw się dobrze w kuchni przygotowując pyszne posiłki i desery wraz z Twoimi ulubionymi postaciami z kreskówek. Przejrzyj zbiór gier i wybierz w jaki rodzaj gotowania chcesz zagrać. Czy wolisz przygotowywać zdrowe kolacje, czy też wolisz żywić się lodami i ciastami? Czy widzisz siebie jako mistrza kuchni, czy może przypalisz wszystko, co spróbujesz ugotować lub upiec? Jeśli nie wiesz zbyt wiele o gotowaniu, to jesteś w odpowiednim miejscu do nauki. Weź udział w lekcjach gotowania z Emmą, Sarą, Barbie, Księżniczką Elsą i wieloma innymi przyjaznymi postaciami, a w krótkim czasie staniesz się kuchennym ekspertem!

Zagraj w zabawne gry dla dzieci i zostań mistrzem kuchni

Przyjrzyj się uważnie przepisowi i wybierz odpowiednie składniki do pokrojenia. Przypraw mięso i rozgrzej grill. Wybierz odpowiednie naczynia i wymieszaj składniki, z których zrobisz smaczny sos. Sałatki liściaste, pełne zdrowych warzyw są dla Ciebie dobre oraz są łatwe do przygotowania. Kuchnia indyjska czy prawdziwe włoskie makarony, pikantne dania tajskie lub ciasta francuskie są nieco trudniejsze, ale z nimi także dasz sobie radę! Przeszukuj szafkę z przyprawami, lodówkę i inne kuchenne szafki, aby znaleźć wszystko, czego potrzebujesz do gotowania. A gdy już przygotujesz posiłek główny, możesz potem wybrać grę w pieczenie ciast lub ciasteczek i przygotować pyszny deser! Wsuń ciasteczka do piekarnika i gdy tylko zjesz obiad, będą już na ciebie czekały świeżo upieczone. Oto koniec posiłków mikrofalowych! Teraz, gdy masz już umiejętności, możesz spróbować gotować pyszne jedzenie w domu wraz z przyjaciółmi i rodziną! Baw się dobrze!

Podobne kategorie