home icon
Dziewczyn
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry w przemianę! Jest tu aż 53 różnych gier Gry w przemianę, na przykład Sławna księżniczka Tumblr Girl & Popsy Surprise School Soft Girl

Zagraj w najlepsze bezpłatne gry w przemianę na stronach FunnyGames

Na stronach FunnyGames mamy dla Ciebie ogromną kolekcję świetnych modnych gier w przemianę! Jeśli absolutnie uwielbiasz znane z telewizji radykalne przemiany, w których ludzie otrzymują zupełnie nowy wygląd, to mamy dla Ciebie idealne gry. W naszej fantastycznej kolekcji znajdziesz wszystkie rodzaje gier w spa, w modę i makijaż oraz gry fryzjerskie! Wybierz postać i pomóż swojej modelce lub modelowi przejść całkowitą transformację!

Baw się dobrze z grami w spa i przemiany ze swoimi ulubionymi postaciami

W naszych grach w spa możesz rozpocząć przemianę od zabiegu oczyszczającego. Wybierz swoje ulubione postacie i udaj się do salonu piękności. Aby oczyścić skórę przed zastosowaniem jakichkolwiek kosmetyków, zrób swojej modelce peeling twarzy i następnie połóż na twarz kojącą maseczkę. Czasami twoja postać będzie miała pewne problemy ze skórą, którymi trzeba będzie zająć się w pierwszej kolejności. Gdy twoja modelka już się odświeży, możesz udać się do studia mody, aby wybrać nowy, ładny strój. Spróbuj różnych stylów i dowiedz się, jaki rodzaj odzieży najlepiej pasuje wybranej przez ciebie postaci. Zindywidualizuj jej wygląd, dodając pasujące akcesoria. Teraz możesz zacząć stylizować włosy i nałożyć makijaż. Możesz zmieniać makijaż i fryzurę tyle razy, ile trzeba, aby dopasować je idealnie do postaci. Dzięki twoim umiejętnościom, modelka będzie w krótkim czasie gotowa do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jeżeli nowy wygląd jest zadowalający, możesz zrobić szybkie zdjęcie portretowe, aby uchwycić tę niewiarygodną transformację. Uśmiech do zdjęcia!

Podobne kategorie