home icon
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Świąteczne gry bożonarodzeniowe! Jest tu aż 59 różnych gier Świąteczne gry bożonarodzeniowe, na przykład Krismas Mahjong & Adam and Eve GO: Xmas

Gry świąteczne – zagraj za darmo na FunnyGames

Rozkoszuj się sezonem świątecznym na FunnyGames! Nasz wybór darmowych gier świątecznych online sprawi, że poczujesz świąteczną atmosferę. Udekoruj piękną choinkę, przygotuj cudowną kolację lub zagraj w świąteczną wersję klasycznej gry, takiej jak Pong lub Goldmine Strike. Nie pozwól, aby mroźna zimowa pogoda pogorszyła Twój nastrój, ponieważ te święta spędzane w gronie rodziny zapewnią Ci świetną rozrywkę. Święty Mikołaj przyniesie mnóstwo prezentów, pysznego jedzenia, a także ekscytujące bitwy na śnieżki! Więcej informacji o Christmastide i naszej kolekcji gier znajdziesz poniżej. Miłej zabawy!

Nasza kolekcja gier online

Nie masz pomysłu, w co zagrać? Tutaj znajdziesz informacje na temat różnych gier świątecznych pochodzących z naszej kolekcji.

Gry z pomocnikami św. Mikołaja

Wręczenie wszystkich prezentów dzieciom na całym świecie to ciężka praca! Przez cały rok Święty Mikołaj i jego elfy ciężko pracują, aby zgromadzić wszystkie prezenty, starannie je opakować i załadować na sanie Świętego Mikołaja. Udaj się do warsztatu Świętego Mikołaja, aby złożyć zabawki i posortować pudełka z prezentami w ostatniej chwili przed Wigilią. Możesz też udać się na nocny przelot z magicznym reniferem Świętego Mikołaja i zrzucać prezenty i smakołyki przez komin. Więcej gier na temat Świętego Mikołaja znajdziesz na tej stronie!

Świąteczne wydanie popularnych gier

W tym przeglądzie znajdziesz również wiele popularnych gier specjalnie przygotowanych na święta Bożego Narodzenia! Sprawdź nasze zabawne strzelanki do bombek świątecznych, układanki, płytki mahjong i wiele więcej!

Świąteczne gry kulinarne

Święto Bożego Narodzenia nie może obejść się bez dużej rodzinnej kolacji! Pyszne ryby, kompot ze śliwkami, tradycyjny świąteczny makowiec i oczywiście pyszne ciasteczka dla Świętego Mikołaja. W tych grach możesz spróbować swoich sił w przygotowaniu wielu specjalnych potraw, które zasmakują i zaimponują gościom! Chcesz dowiedzieć się więcej o gotowaniu? Odwiedź naszą stronę gry kuchenne!

Gry w świąteczne dekoracje

Udekoruj piękną sosnową choinkę kolorowymi lampkami, lśniącymi łańcuchami, lukrowymi laskami w paski, błyszczącymi bombkami i dużą lampką w kształcie gwiazdy na szczycie choinki, symbolizującą Gwiazdę Betlejemską. Na koniec możesz ułożyć wszystkie prezenty pod choinką. Ale ciepło i przytulnie będzie wyglądać Twój salon!

Gry w świąteczne ubieranki

Teraz, gdy pierogi się gotują i dekoracje są gotowe, nadszedł czas, aby przygotować się na przyjęcie i taniec świąteczny. Ubierz swoje ulubione postacie w różnorodne ciepłe, zimowe ubrania i wygodne świąteczne swetry. Czerwony, zielony i złoty to typowo modne kolory w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Podobne kategorie