home icon
Dzieciaki
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Disney! Jest tu aż 35 różnych gier Gry Disney, na przykład Królowa Glitter Gali & Annie Movie Night

Gry Disney — graj za darmo online na FunnyGames!

Dzięki naszej kolekcji gier Disneya możesz wyobrazić sobie swoją drogę do magicznego świata Disneya. Dołącz do ulubionych postaci Disneya w ekscytującej przygodzie. Znajdziesz tu słynne księżniczki Disneya, Myszkę Miki, Kaczora Donalda i wielu innych. Aby uzyskać więcej gier opartych na świecie Disneya, możesz również sprawdzić nasze strony Disney Channel i Disney Junior

Gry Disney: nasza kolekcja

Na tej stronie znajdziesz duży wybór różnych rodzajów gier Disneya. Poniżej możesz przejrzeć kilka naszych najpopularniejszych gier, od których mozesz zacząć.

Gry z księżniczkami Disneya

Czy zawsze wyobrażałaś sobie, że jesteś księżniczką z filmu Disneya? Dzięki naszym grom z księżniczkami Twoje marzenia o zamkach, przygodach i magicznych przyjaciołach dopiero się zaczęły! Dołącz do ulubionych księżniczek podczas ich najnowszych eskapad. Możesz odwiedzić naszą stronę z grami Frozen i podróżować z Elsą z Arendelle do Nowego Jorku lub udać się do salonu piękności z Moaną i eksperymentować ze wspaniałym makijażem.

Przebieranki Disneya

Mamy dużą kolekcję przeróbek z udziałem najlepszych księżniczek Disneya, od klasycznych postaci, takich jak Aurora i Królewna Śnieżka, po współczesnych bohaterów, takich jak Merida, Anna i Tiana. Jeśli chcesz pomóc księżniczkom morskim Ariel i Moanie wybrać świetny strój lub wybrać piękne akcesoria dla Jasmine i Belle, koniecznie zajrzyj na naszą stronę przebieranki.

Potomkowie Disneya

Mamy też świetne gry z udziałem głównych bohaterów potomków Disneya, dzieci ukochanych par królewskich Disneya, ale także ich nemezis, takich jak Maleficent, Zła Królowa, Jafar, Cruella de Mon i innych legendarnych złoczyńców Disneya.

Gry karciane Disneya

Granie w karty to popularna rozrywka. Pomagają poprawić koncentrację i umiejętności rozwiązywania problemów. Teraz możesz doskonalić swoje umiejętności w tych grach karcianych o tematyce Disneya! Dołącz do bohaterki Disney Channel, Kim Possible, i zagraj w karty lub wygraj bitwę karcianą ze 101 dalmatyńczykami!

Podobne kategorie