home icon
DzieciakiRysowanki
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier gry Kolorowanki! Jest tu aż 15 różnych gier gry Kolorowanki, na przykład Kolorowanka Kikker & Horse Coloring Book

Graj w darmowe gry kolorowanki online na FunnyGames!

Kolorowanki to ulubiona rozrywka dla dzieci, ale bardzo modne są również kolorowanki dla dorosłych. Dla dzieci kolorowanie to kreatywny sposób na eksperymentowanie z kolorami i ćwiczenie zdolności motorycznych potrzebnych do pokolorowania wewnątrz linii. Dorośli coraz częściej używają kolorowanek jako swego rodzaju arteterapii: działa to bardzo uspokajająco i napędza kreatywność. Tylko ty, twoje szablony i twoje ołówki, pióra lub pędzle współpracujące, aby stworzyć schludne dzieło sztuki. Na FunnyGames mamy mnóstwo darmowych kolorowanek gotowych do gry! Możesz także obudzić w sobie artystę za pomocą niektórych naszych gier w rysowanie. Wybierz gatunek lub temat, który Ci się podoba i zacznij tworzyć własne dzieła sztuki.

Kolorowanki z ulubionymi postaciami

Mamy wiele kolorowanek dla dzieci, w których możesz pokolorować zdjęcia swoich ulubionych celebrytów, postaci z kreskówek oraz postaci z seriali telewizyjnych i filmów. Pokoloruj postacie takie jak Simba z Króla Lwa, Harry Potter, Batman lub Księżniczka Elsa. Możesz zdecydować się na ich zwykłą paletę kolorów lub nadać im zupełnie inny wygląd. Wybierz markery, farby i kolorowe kredki, których chcesz używać i pozwól swojej kreatywności oszaleć.

Gry kolorowanki Mandala

Wiele kolorowanek dla dorosłych zawiera skomplikowane wzory mandali. Są to złożone projekty geometryczne, zawierające wiele szczegółów i symboli. Czy wiesz, że w różnych tradycjach mandala jest narzędziem wspomagającym medytację? Dlatego kolorowanie tych obrazów jest takie kojące: mają na celu zwolnienie tempa i delikatne skupienie się na przejściu przez skomplikowany labirynt wzorów i kształtów, aby stworzyć coś pięknego.

Gry puzzle do kolorowania

Dlaczego nie połączyć kolorowania i puzzli i cieszyć się jedną z naszych wielu kolorowych gier logicznych? Koloruj według numerów i wypełniaj odpowiednimi odcieniami, aby odkryć temat swojego rysunku. Połącz kolorowe bloki, kulki i sześciokąty lub spróbuj wyczyścić odpowiednie kolory, aby ukończyć każdy poziom. Mamy wiele wymagających gier, które wprowadzą Cię w tryb rozwiązywania zagadek. A jeśli chcesz spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zagadek, rysując linie i pętle pewną ręką, zajrzyj też na naszą stronę z grami w rysowanie linii!

Podobne kategorie