Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier gry Nickelodeon! Jest tu aż 15 różnych gier gry Nickelodeon, na przykład Paw Patrol Air Patroller & Rusty Combine Design

Graj w gry Nickelodeon za darmo online na FunnyGames!

Tutaj na FunnyGames znajdziesz wiele zabawnych gier z ulubionymi postaciami z kreskówek emitowanych na kanale Nickelodeon, a także siostrzanymi kanałami NickTeen i Nick Jr. Na tej stronie znajdziesz wiele przygód z udziałem najlepszych bohaterów Nicktoon, od Wojowniczych Żółwi Ninja po wróżki z Klubu Winx. Przejrzyj kolekcję gier powyżej lub sprawdź pasek boczny, aby wyświetlić pokrewne serie. -- Orientuj się! Mamy również sekcję poświęconą konkurentowi Nickelodeon: w sekcji Gry Cartoon Network znajdziesz dodatkowe tytuły z kreskówek do zagrania. (Aby zobaczyć pełny przegląd gier, w których występują animowane postacie z seriali telewizyjnych, koniecznie odwiedź naszą stronę gry z kreskówek!)

Gry Nickelodeon: Postacie Nicktoon

Nickelodeon wystartował w 1979 roku, co czyni go pierwszym amerykańskim kanałem telewizji kablowej dla dzieci i młodzieży. Nazwa kanału pochodzi od staromodnych teatrów zwanych „nikielodeonami”, w których na początku XX wieku można było zapłacić jeden nikiel za oglądanie krótkich filmów i ilustrowanych piosenek. Początkowo Nickelodeon importował głównie seriale z zagranicy, ale na początku lat 90. kanał uruchomił Nicktoons i zaczął tworzyć własne seriale. Ich pierwsza seria zawierała takie programy jak Doug, Rugrats, The Ren and Stimpy Show oraz nieco surrealistyczne Rocko’s Modern Life. Późniejsze serie to Danny Phantom, My Life as a Teenage Robot oraz Avatar and The Legend of Korra.

Nasza kolekcja gier Nickelodeon

Tutaj na FunnyGames możesz zagrać w wiele bezpłatnych gier, w których występują twoje ulubione postacie z kreskówek Nickelodeon. Walcz ze Shredderem i innymi złoczyńcami z żółwiami Leonardo, Donatello, Michelangelo i Rafaelem w naszych grach TMNT. Idź na przygodę z Timmym Turnerem z Fairly Oddparents i jego magicznymi wróżkami chrzestnymi Wandą i Cosmo lub spędzaj czas z leniwym pomarańczowym kotem Garfieldem. Możesz udać się do podwodnego miasta Bikini Bottom, aby podrzucać burgery ze SpongeBobem, lub dołączyć do Bloom i jej przyjaciół w Alfea College w naszych grach Winx. Rozwiązuj zagadki ze Scooby-Doo lub przeżyj epicką przygodę z bohaterami Avatar: The Last Airbender. Niezależnie od tego, którą serię lubisz najbardziej, baw się dobrze!

Podobne kategorie