Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry Cool Math! Jest tu aż 3 różnych gier Gry Cool Math, na przykład Zrób 10 & Hamsternikus

Graj w darmowe gry Cool Math online na FunnyGames

Matematyka nie musi być nudnym przedmiotem ani najmniej ulubionym w szkole. Możesz poprawić swoje umiejętności matematyczne w fajny sposób dzięki naszej kolekcji gier Cool Math. Cool Math jest wydawcą gier wideo dla dzieci, a ich celem jest sprawienie, by matematyka była bardziej przystępna dzięki zrobieniu gier z równań, ćwiczeń i łamigłówek matematycznych. Dodawaj, odejmuj, mnóż i dziel liczby, aby rozwiązać zagadki i ukończyć każdy poziom. To o wiele więcej zabawy niż przeglądanie starego zakurzonego zeszytu. Aby podjąć więcej wyzwań matematycznych, nie zapomnij sprawdzić naszego pełnego (i znacznie większego) przeglądu gier matematycznych tutaj.

Gry Cool Math: Jak grać

Cool Math istnieje od 1997 r. i ten dystrybutor gier wciąż się rozwija, udowadniając, że gry edukacyjne mogą być zabawne i wciągające, jeśli zostaną zrobione we właściwy sposób. W końcu stale musimy używać podstawowych umiejętności matematycznych w codziennym życiu, nawet nie zauważając, że rozpracowywujemy liczby: kiedy rozpoznajesz liczby i rozumiesz, co oznacza każdy symbol, kiedy liczysz drobne, gdy coś kupujesz i chcesz obliczyć, ile ci zostanie reszty, albo kiedy chcesz coś podzielić po równo między swoimi przyjaciółmi. Chociaż prawdą jest, że niektórzy ludzie mają naturalny talent do matematyki, różnica między talentem a umiejętnościami polega na praktyce, więc zaczynajmy!

Gry Cool Math: Zaczynajmy!

Nie jesteś pewien od czego zacząć? Może spróbuj naszej popularnej gry Make Me 10? W tej grze w dodawanie zaczynasz od zsumowania liczb, aby uzyskać liczbę 10. Za każdym razem, gdy wypełniasz pasek postępu, musisz liczyć do wyższej liczby, 11, 12, 13, 14… jak daleko uda ci się dojść? Lub popraw swoje umiejętności przechodzenia labiryntu dzięki przetransformowanemu naukowcowi, Profesorowi Hamsternikus. Nie zapomnij zapoznać się z naszą pełną kolekcją gier edukacyjnych i gier trenujących mózg, aby przeżyć wiele innych trudnych przygód! Miłego grania!

Podobne kategorie