Zasady ogólne

Zasady ogólne


FunnyGames.pl jest stroną specjalnie stworzoną dla dzieci. Pracujemy nad tym, aby co tydzień na stronie FunnyGames.pl pojawiały się nowe gry. Są to gry online. Oznacza to, że we wszystkie gry można zagrać bezpośrednio na stronie internetowej, bez konieczności instalowania ich na komputerze.

Za bardzo ważną uważamy jakość oferowanych gier. Dlatego przed dodaniem gier do naszej strony wszystkie szczególnie dokładnie kontrolujemy.

Ochrona prywatności


Internet wiele umożliwia. Poprzez internet możesz kontaktować się z ludźmi na całym świecie, korzystać z usług, zamawiać produkty oraz otrzymywać informacje według własnych zainteresowań. FunnyGames.pl również zapewnia osobiste usługi. W związku z tym potrzebujemy czasem informacje o tobie, jako o użytkowniku naszej strony. Poniższe zasady ustaliliśmy, aby dać gwarancję starannego obchodzenia się z danymi. Możesz mieć pewność, że zawsze trzymamy się tych zasad.
 • Gdy FunnyGames.pl zamierza przechować twoje dane osobowe, zostaniesz o tym poinformowany; zawsze masz możliwość odmowy przechowywania twoich danych; wówczas oznacza to brak możliwości skorzystania z niektórych usług.
 • Jeżeli twoje dane osobowe zostały niewłaściwie zapisane, wówczas FunnyGames.pl je wykasuje. Możesz w tej sprawie złożyć pisemny wniosek do FunnyGames.pl.
 • Zarejstrowane dane osobowe bez twojej zgody nie będą udostępniane do wglądu osobom trzecim, ani bez twojej zgody nie będą przekazywane osobom trzecim.
 • Reklamodawcy na stronie FunnyGames.pl lub partnerzy FunnyGames.pl mogą stosować cookies, aby poprawić jakość swoich kampanii reklamowych. Za pomocą tych cookies mogą oni widzieć, które strony z ich reklamami odwiedziłeś.
 • Pobieranie plików z tej strony odbywa się na własne ryzyko. Nie ponosimy odpowiedzialności za straty wywołane używaniem, pobieraniem, wybieraniem lub instalowaniem tych plików.
 • FunnyGames.pl zastrzega sobie prawo zmiany treści oświadczenia o ochronie prywatności. Każda zmiana zostanie opublikowana na tej stronie.

Prawa autorskie do gier


Aby zmniejszyć ryzyko naruszenia jakiegokolwiek prawa autorskiego do przedstawianych przez nas gier, stosujemy szereg środków zapobiegawczych. Informujemy o tym naszych użytkowników i każdego zainteresowanego za pomocą naszej strony.
 • Przed umieszczeniem większości gier na linii poprosiliśmy o zgodę i otrzymaliśmy ją od znanych nam posiadaczy praw autorskich.
 • Znaczna ilość gier może być umieszczana na stronach internetowych bez żadnych (pobocznych) warunków, w niektórych przypadkach nie mogliśmy znaleźć informacji o prawach autorskich lub na skutek powszechności użycia w internecie informacje te są (już) nie do odzyskania.
 • Niektóre gry mogą być użyte pod specjalnymi warunkami, z zachowaniem dodatkowych pobocznych warunków. O ile jesteśmy w stanie ocenić, FunnyGames stosuje się do tych warunków.
 • Nie zmieniamy (o ile to możliwe) nic w kodzie źródłowym gier. Na przykład, twórcy, nazwy marek i odniesienia do stron internetowych pozostają bez zmian.
 • W niektórych grach używana jest technika tak zwanego "deep linking", głębokiego linkowania. W takich sytuacjach odnosimy się do adresu internetowego, pod którym znajduje się orginalny kod gry (Java, Flash lub Shockwave) i nie kopiujemy go na serwer FunnyGames.pl. Zdajemy sobie sprawę, że "deep linking", głębokie linkowanie, poddawane jest dyskusji, natomiast nie posiadamy żadnej informacji o zakazie jego stosowania. Umacnia nas w tej opinii fakt, że technika ta stosowana jest przez bardzo wiele innych stron internetowych.

Prawodawstwo związane z rozwojem internetu i jego zastosowań nie jest jeszcze ugruntowane, w związku z czym nie zawsze jest jasne co jest, a co nie jest dozwolone i pozostaje to kwestią własnej interpretacji. Może się więc zdarzyć, że pomimo naszej staranności i szczerych zamiarów, właściciel praw autorskich może zauważyć ich naruszenie. Aby temu zapobiegać, prosimy o kontaktowanie się z nami. Jest to możliwe za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli twój wniosek będzie zasadny, gra, której będzie dotyczył zostanie jak najszybciej usunięta ze strony FunnyGames.pl. Nasze doświadczenie wskazuje na to, że takie podejście jest skuteczne.