Pomoc i Kontakt

Często zadawane pytania

Nie chcę już otrzymywać biuletynu, jak mam to zrobić?
Pod spodem każdego biuletynu umieszczony jest link "Rezygnuję". Gdy na niego klikniesz, wtedy będziesz mógł wypisać swój adres emailowy i nie będziesz otrzymywać więcej biuletynów.
Nie mogę znaleźć na tej stronie gry, której szukam, co teraz?
FunnyGames dodaje codziennie nowe gry. Jest więc duża szansa, że poszukiwana przez ciebie gra znajduje się na stronach FunnyGames. Możesz poszukać tej gry wpisując jej tytuł po prawej stronie w polu "szukaj grę" i następnie klikając na przycisk "szukaj". Przeszukiwarka FunnyGames pokazuje też gry w jakiś sposób związane z tą, której poszukujesz. To zwiększa szansę znalezienia, nawet gdy nie znasz dokładnie tytułu.
Jeżeli gry, której szukasz naprawdę nie da się znaleźć na stronach FunnyGames, możesz wysłać w tej sprawie emaila na adres [email protected]. Postaramy się jak naszybciej umieścić tę grę na stronach Funny Games.
Jak często dodawane są nowe gry?
Nowe gry dodawane są codziennie. Możesz je odnaleźć na stronie głównej (http://www.funnygames.pl/) w kolumnie "Nowe" po prawej stronie u góry.
Dlaczego nie mogę wyłączyć muzyki w grze?
W niektórych grach muzyka jest włączona standardowo. FunnyGames nie ma na to wpływu, ponieważ gry te nie należą do FunnyGames. W takiej sytuacji jedyną możliwością wyłączenia muzyki/dźwięków, jest wyłączenie dźwięku w komputerze.
Czy mogę zamieścić gry FunnyGames na swojej stronie?
Wiele z gier FunnyGames możesz zamieścić na swojej stronie. Jeżeli jest to możliwe, zobaczysz po prawej stronie pod grą znaczek złożony z dwóch strzałek. Kliknij w tę ikonę, wtedy zobaczysz kod HTML, który możesz umieścić na swojej stronie.
Gra nie chce się załadować, co teraz?
Po pierwsze, możesz spróbować zamknąć okno z grą oraz wszystkie inne okna otwarte w przeszukiwarce i otworzyć przeszukiwarkę na nowo. Jeżeli to się nie uda, spróbuj:
  • Odświeżyć stronę używając przycisk F5 (z klawiatury).
  • Oczyścić pamięć cache.
  • Sprawdzić swoją Flashową odtwarzarkę za pomocą dwóch URL:
    http://www.adobe.com/software/flash/about/ oraz http://www.adobe.com/shockwave/welcome/
  • Skorzystać z innej przeglądarki: Chrome, Mozilla FireFox, Internet Explorer.
Czy gry ze strony FunnyGames można odtwarzać na iPadzie?
Prawie wszystkie gry FunnyGames to gry Flashowe. Apple nie korzysta niestety z programu Flash, a więc gry te nie mogą zostać odtworzone na produktach Apple (takich jak, iPad lub iPhone).
Nie mogę się wylogować, co teraz?
Tylko w grach naszych zewnętrznych partnerów (często są to gry płatne) musisz zarejstrować się i następnie zalogować. Zalogowanie i wylogowanie odbywa się w samej grze. Pytania i uwagi dotyczące logowania i wylogowania prosimy kierować do naszych zewnętrznych partnerów. Można to zrobić sprawdzając wewnątrz gry dane adresowe lub klikając bezpośrednio pod grą w przycisk "kontakt".
Jak można grę powiększyć lub pomniejszyć?
Jeżeli możliwe jest powiększenie lub pomniejszenie gry, wtedy po prawej stronie u góry widoczna jest lupka ze znakiem plus oraz lupka ze znakiem minus. Grę można powiekszyć klikając na lupkę ze znakiem plus, a pomniejszyć klikając na lupkę ze znakiem minus. Gry, przy których nie ma znaczka lupki po prawej stronie u góry, nie mogą zostać powiększone lub pomniejszone.
Dlaczego na stronie FunnyGames znajdują się reklamy?
Utrzymanie strony internetowej kosztuje wiele czasu i pracy. Chcemy, aby nasza strona była dostępna dla wszystkich użytkowników, i żeby gry były dostępne za darmo. W zamian za pokrycie kosztów utrzymania strony eksponujemy reklamy.
Mam problem z wypłatą kredytu w mojej grze, co teraz?
Gry, za które musisz płacić nie są wydawane przez FunnyGames, lecz przez inne organizacje. Możesz sprawdzić w grze przez kogo została ona wydana (na przykład przez SpelPunt/GamePoint, itd.). Pytania dotyczące tych gier, zwrotu pieniędzy lub wypłaty posiadanego kredytu należy kierować do tych organizacji, które wydały grę.
Adres można znaleźć następująco:
  • Bezpośrednio pod grą (klikając na przycisk ‘Kontakt’).
  • Wewnątrz gry (trzeba być wówczas zalogowanym).
FunnyGames dla (młodszych) dzieci
Na stronach FunnyGames znajdują się gry przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Ważne więc jest, żeby rodzice sprawdzili w jakie gry dziecko gra na FunnyGames i aby sami wybrali w jakie gry ich dziecko może grać. Gry można wybrać klikając na gwiazdkę po prawej stronie pod grą. Wtedy gra zapisze się w "moich grach" (u góry na pomarańczowym pasku).
Zespół FunnyGames radzi też rodzicom, żeby rozmawiali z dziećmi na temat używania internetu i bezpiecznego przeglądania stron. Celem FunnyGames jest stworzenie środowiska, z którego mogą korzystać użytkownicy w każdym wieku. Wszelka forma nadużycia zostanie potraktowana poważnie i skontrolowana. O nadużyciu można nas poinformować za pomocą wysłania e-maila na adres [email protected].


Czy masz pytanie na temat działania tej strony lub zawartych na niej gier? Jeżeli tak, skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z FunnyGames.pl.

Reklamodawcy mogą skontaktować się poprzez stronareklamodawców.
Informacje o grze