Samochód
Uporządkowane według
AlfabetDataOcena
Na stronie FunnyGames.pl znajdziesz najlepszy zestaw gier Gry z traktorami! Jest tu aż 2 różnych gier Gry z traktorami, na przykład Farm Express 2 & Farm Express 1

Zagraj w najlepsze bezpłatne gry z traktorami dla dzieci

Czy lubisz traktory i marzysz o tym, żeby nimi pojeździć? Masz taką szansę! W naszej kolekcji rozrywkowych gier z traktorami możesz poprowadzić wiele staroświeckich oraz nowoczesnych ciągników po polach i wzgórzach. Zaorz ziemię na polu albo używaj traktora do ciągnięcia przyczep i innych maszyn po trudnym nierównym terenie. Traktory są pojazdami specjalnie zaprojektowanymi do osiągania maksymalnego napędu podczas poruszania się z niską prędkością, co umożliwia ciągnięcie lub pchanie maszyn rolniczych. Dzięki temu zadania takie jak bronowanie lub sadzenie nie muszą być wykonywane ręcznie.

Prowadź różne rodzaje świetnych pojazdów rolniczych w naszych grach z traktorami

W naszych zwykłych i symulacyjnych grach z traktorami możesz poprowadzić całą gamę różnych modeli ciągników. Klasyczny ciągnik ma otwarte siedzenie i dwa bardzo duże koła napędowe z tyłu oraz dwa małe koła kierujące, znajdujące się pod silnikiem z przodu. Bardziej nowoczesne ciągniki mają kabinę i napęd na cztery lub osiem kół. Poprowadź zabytkowe ciągniki rolnicze, koparko-ładowarkami i inne fajne pojazdy. Jedź i wykonuj szereg zadań w gospodarstwie rolnym. Transportuj przedmioty w przyczepie ciągnika, uważając, żeby nic z niej nie wypadło. Zaorz pola i posadź rośliny w naszych symulacyjnych grach rolniczych z traktorami lub jedź w górę i w dół po pagórkowatych drogach w naszych próbnych wersjach gier z traktorami i staraj się utrzymać równowagę ciągnika. Baw się dobrze z naszą kolekcją świetnych gier dla entuzjastów pojazdów rolniczych!

balloon_mascot